01

Polecamy

03

Dane kontaktowe

AVOCADO
Grupa Reklamowa s.j.


Gdynia tel. 58 660 31 87
Warszawa tel. 22 10 13 999
Skype Ania
biuro@avocado.pl

02

Oferta

Wsparcie sprzedaży

Na pewno chcesz, aby Twoja sprzedaż rosła. Być może wystarczy obniżyć cenę albo zatrudnić kolejnego handlowca? Pozwól nam przyjrzeć się Twojej sprzedaży – przekonasz się, że działania handlowe w Twojej firmie mogą stać się jeszcze bardziej skuteczne i przynosić zaplanowane zyski.

Strategie marketingowe

Masz produkt i zamiar zdobycia rynku? Potrzebujesz dobrego planu działania. Recepty, która zrealizowana krok po kroku zapewni Ci sukces. Z dobrze opracowaną wspólnie z nami strategią dla Twojego produktu możesz działać szybciej i skuteczniej. Masz pewność, że każda zainwestowana w niego złotówka przyniesie Ci wymierne korzyści.

Badania marketingowe

Czy bywa, że próbujesz zgadywać, czego oczekuje Twój klient? Czy zdarza Ci się, że wprowadzając nowy produkt nie masz pewności, jak zostanie on odebrany przez konsumenta? Czy zdarza się, że ryzykujesz? Tylko dobrze przeprowadzone badania rynku dadzą Ci pewność, że Twoje działania zmierzają w dobrym kierunku. Zaplanujemy i zrealizujemy takie badania dla Twojego produktu – otrzymasz szczegółową informację na temat tego, co lubi, czego pragnie a czego na pewno nie kupi Twój klient. Nie ryzykuj więcej – wszystkie odpowiedzi masz w zasięgu ręki.

Kampanie reklamowe

Na reklamę można wydać niemal każde pieniądze. Sztuka polega na wydaniu ich tak, aby Twoja reklama była skuteczna. Nawet minimalny budżet można zainwestować w rozsądny sposób, który przyniesie Ci zyski. Zapytaj nas o ten sposób.

Tworzenie narzędzi

Masz cele do osiągnięcia. Chcesz zarabiać na swoim biznesie. Teraz potrzebne Ci narzędzia – materiały reklamowe, strona internetowa, stoisko na targach, system komunikacji w sklepie…. Narzędzi jest mnóstwo. Z nami stworzysz tylko te skuteczne, czyli takie, które będą wspierać Twoją sprzedaż i przynosić pieniądze.

Budowanie wizerunku

Kiedy myślisz o swojej ulubionej marce produktów, jakie skojarzenia pojawiają się w Twojej wyobraźni? Jeśli chcesz, aby podobne emocje budziła Twoja marka – czas zająć się jej wizerunkiem. Dokładnie wiemy, co i jak możesz zrobić, aby Twój produkt dobrze się kojarzył i dzięki temu zarabiał dla Ciebie więcej pieniędzy. Chcesz o tym porozmawiać?

Grafika :: Projektowanie :: Kampanie reklamowe :: Strony www :: Outdoor :: Poligrafia :: Strategie reklamowe i marketingowe :: Wsparcie sprzedaży :: Doradztwo marketingowe :: Badania rynkowe :: Teksty perswazyjne
AVOCADO GRUPA REKLAMOWA